Stay In Touch

Under 9

GROUP A
Sion Swifts
Tristar Juniors
Lagan Harps
Hillsborough B
Coleraine FC
Kilmac Acad
GROUP B
Oxford United
Don Bosco Colts
Glentoran AC
Killea FC
Ballinamallard Colts
Maiden City
GROUP C
Culmore F.C
Tristar Colts
Ballinmallard F.C
Milford United
Mountjoy United
Glen Rovers
GROUP D
Foyle Harps
Clooney Soccer School
Carniny F.C
Portrush F.C
Letterkenny Rovers
Magherafelt Sky Blues
GROUP E
Newell F.C
Trojans F.C
Ballymoney United
Illistrin F.C
Newhill F.C
Limavady United Colts
GROUP F
Don Boscos
Strabane Colts
Aileach F.C
Bearty Peacocks Youth
Ballyraine F.C
Moyola Park F.C
GROUP G
Tristar F.C
F.C Corinthians
Phoenix Athletic
Illistrin Colts
Limavady United
Sion Swifts
GROUP H
Ballymoor F.C
Strabane Athletic
Lagan Harps Colts
Glentoran Academy Colts
Ballyraine Colts
Magherafelt Sky Blue Colts

Under 10

GROUP A
Eglinton Eagles
Trojans YCG
Lagan Harps
Glen Rovers
Oliver Plunkett F.C
East Coast Stars
Buncrana Hearts
GROUP B
Culmore F.C
Oxford Colts
Redcastle Youth
Milford United
Hillsboro Boys
Sion Swifts
Mountjoy United
GROUP C
Foyle Harps
Maiden City
Ballyraine F.C
Clooney Soccer School
Bearty Peacock Youth
Ballinamallard F.C
Carniny Youth
GROUP D
Phoenix Athletic
Tristar Colts
Aileach F.C
Dungiven Celtic
Clonmany Shamrocks
Northend United
Illistrin F.C
GROUP E
Don Boscos
Ballymoor F.C
Cockhill Celtic
Magherafelt School Boys Colts
Coleraine F.C
Hillsborough Boys Junior
South Donegal School Boys
GROUP F
Strabane Athletic
Don Boscos Colts
Carn F.C
Oliver Plunkett Colts
Limavady United
Oxford Sunnyside
Ballyraine Colts
GROUP G
Tristar F.C
Kick Start F.C
Quigley Point Swifts
Clooney Soccer School Colts
Limavady United Colts
Hillsborough Boys Colts
Illies Celtic
GROUP H
Oxford United
Top of the Hill Celtic
Letterkenny Rovers
Magherafelt Sky Blues
Oliver Plunkett Juniors
Larne F.C
Ballymoney United

Under 11

GROUP A
Hamilton Academy
Eglinton Eagles
Inishowen Youth
Mid Ulster Youth
Fintown Harps
Maiden City
Oliver Plunkett F.C
GROUP B
Ballinmallard F.C
Sion Swifts
South Donegal School Boys
Oliver Plunkett Colts
Lagan Harps
Ballycastle United
Kick Start F.C
GROUP C
Warrenpoint Town
F.C Corinthians
Drumkeen United
Tristar Colts
Limavady Youth
Carniny Youth
Ballyraine United
GROUP D
Coleraine F.C
Culmore F.C
Raphoe Town
Clooney Soccer School
East Coast Strikers
Hillsborough Boys Colts
Bright Stars F.C
GROUP E
Dungannon United
Foyle Harps F.C
Cappry Rovers
Trojans YCG
Bearty Peacock Youth
Hillborough Boys
Ballymoor F.C
GROUP F
Glentoran Academy
Don Boscos
Killea F.C
Newbuildings F.C
Roe Valley Youth
Newtowne Youth
Ballymoney United
GROUP G
Finn Harps
Tristar F.C
Milford United
Strabane Athletic
Larne Youth
Rosario F.C
Magherafelt School Boys
GROUP H
Dergview F.C
Top of the Hill Celtic
Illistrin F.C
Oxford United
Kilmac Academy
Dungiven Celtic
Bonagee United

Under 12

GROUP A
Eglinton Eagles
Donegal School Boys
Oliver Plunkett F.C
Bearty Peacock Youth
GROUP B
Cliftonville F.C
East Donegal School Boys
Tristar F.C
Coleraine F.C
GROUP C
Institute F.C
South Donegal School Boys
Dungannon United
Sheffield United
GROUP D
Warrenpoint Town
Oxford United
Mid Ulster Youth
Maiden City Academy
GROUP E
Ballinamallard F.C
AS Dammartin
Inishowen Youth
Magherafelt Sky Blues
GROUP F
Armagh City
East Coast Strikers
North End United
Letterkenny & District
GROUP G
Finn Harps
Derry Colts
Ballycastle Youth
Oliver Plunket Colts
GROUP H
Dergview F.C
Roasrio F.C
Hillsborough Boys
Roe Valley F.C
GROUP A
GPS National Team
Ballinamallard F.C
Tristar F.C
Bearty Peacock Youth
GROUP B
TUS Altenberg
Carniny Youth
Newell F.C
Inishowen Youth
GROUP C
Altrincham F.C
Cabinteeley F.C
Donegal School Boys
Maiden City Academy
GROUP D
Glenavon F.C
Ballymoney United
Mountjoy United
Magerafelt Sky Blues
GROUP E
Finn Harps
East Donegal School Boys
Fivemiletown United
Mid Ulster Youth
GROUP F
Coleraine F.C
Sion Swifts
Oliver Plunkett
Foyle Harps
GROUP G
Partick Thistle
Glentoran F.C
Limavady United
South Donegal School Boys
GROUP H
Derry Colts
Roe Valley
St Mary's F.C
Ballycastle Youth
GROUP A
FD Suomi
Oliver Plunkett
Strabane Athletic
Donegal School Boys
GROUP B
Celtic F.C
First Choice Soccer
Foyle Harps
Inishowen Youth
GROUP C
Tampa Bay
Letterkenny F.C
Hillsborough Boys
Derry Colts
GROUP D
South Donegal School Boys
Roe Valley
Oliver Plunkett Colts
Maiden City Academy
GROUP E
Finn Harps
Tollymore United
Sion Swifts
Oxford United
GROUP F
Bearty Peacock Youth
Ardstraw United
St Mary's F.C
Tristar F.C
GROUP A
Derry City
Tobermore United
Inishowen Youth
Carniny Youth
GROUP B
Dergview United
Institute F.C
Kildrum F.C
Don Boscos F.C
GROUP C
Lifford Celtic F.C
Trojans YCG
Culmore F.C
Maiden City Academy
GROUP D
Norwich City
Crusaders F.C
Donegal School Boys
Finn Harps
GROUP E
Bearty Peacocks Youth
Newry United
Tristar F.C
St Mary's F.C
GROUP A
Inishowen Youth
Oxford United
Ardstraw Youth
Ballymacash R
GROUP B
Tristar F.C
Limavady United
Oliver Plunkett F.C
Aileach F.C
GROUP C
Everton America
Hillsborough Boys
Draperstown F.C
Carniny Youth
GROUP D
Dallas F.C
Warrenpoint Town
Ballycastle Youth
Finn Harps
GROUP E
Hearts F.C
Limavady United Colts
First Choice Soccer
Donegal School Boys
GROUP F
Sion Swifts
Raphoe Town
Bearty Peacock Youth
Lisahally F.C
GROUP A
Derry City F.C
Sion Swifts
Newhill F.C
Willowbank F.C
GROUP B
Letterkenny Rovers
Everton America
Bearty Peacock Youth
Inishowen Youth
GROUP A
Altrincham F.C
Institute F.C
Newbuildings F.C
Foyle Harps F.C
GROUP B
Derry City F.C
Willowbank F.C
Swilly Rovers
Summerhill (Sligo)
GROUP C
Unistar Ghana
Trojans YCF
First Choice Soccer
Ballymoor F.C
GROUP D
Norwich City
Oxford United
Roe Rovers
Dergview F.C
GROUP A
Crusaders Strikers
Donegal Women League A
Derry City F.C
Ballymoney United
GROUP B
Ballycastle Youth Academy
Donegal Women League B
Sion Swifts
Foyle Belles
GROUP A
Crusaders Strikers
Inishowen Girls B
Donegal Women League A
Foyle Belles
Ballymoney United
GROUP B
Inishowen Girls A
Sion Swifts
Donegal Women League B
Banbridge Town

Ladies

GROUP A
Sion Swifts Ladies
Greencastle Ladies
Derry City Ladies
TBC
GROUP B
Illies Celtic Ladies
Foyle Belles
Dergview Ladies
Moville Celtic