Stay In Touch

O'Neills Foyle Cup Under 9


Group A
Tristar
Eglinton Eagles
Ballymoney Y
Sion Swifts
Bertie Peacock YL
Bonagee Utd
Glen R Colts
Group B
Top of Hill Celtic
Glen Rovers
Phoenix Ath
Sion Swift Colts
Newtowne Y
Bertie Peacock Y Colts
Ballymena Utd
Group C
Carndonagh FC
Clooney Rovers
Kilmacrennan Celtic
Ballinamallard FC
Foyle Harps Colts
Swilly Rovers
Don Boscos
Group D
CYFC
Don Boscos Colts
Oxford Utd
Maiden City Colts
Hillsborough Boys
Kick Start
Limavady Utd Colts
Group E
Maiden City Academy
Limavady Utd
Mulroy Academy
Ballymoor FC
Foyle Harps
Illistrin FC
Coleraine Colts
Group F
East Donegal Sboys
Ballyraine FC
Trojans FC
Newbuildings
Aileach FC
MFelt Sky Blues
Dungannon Utd
Group G
Glentoran
Tummery Ath
Mfelt Sky Blue Colts
AN Other
Strabane Athletic
Top of Hill Celtic Colts
A N Other
Group H
Clooney Villa
Ballinamallard Colts
Kildrum Tigers
Newell FC
Quigley PS
Coleraine FC
Foyle Harps Juniors

O'Neills Foyle Cup Under 10


Group A
Tristar FC
Letterkenny Rovers
Portstewart Youth
St Oliver Pkt Jun
Cockhill Celtic
Cookstown Youth
Group B
Carndonagh FC
Ardstraw Youth
Tristar Colts
Ballymoor FC
Quigley Point Swifts
Illistrin FC Colts
Group C
Top of Hill Celtic
Northend Utd
Eglinton E. Colts
Lagan Harps
Limavady Utd Colts
Bonagee Utd
Group D
Ballymoney Youth
Fintown Harps
Don Boscos Colts
Milford Utd
Carryduff Jets
Trojans FC
Group E
Ballinamallard FC
East Donegal Sboys
Sion Swifts
Maiden City Academy
Culmore FC
Donegal Town FC
Group F
Dungannon Utd
Glen Rovers
Aileach FC
Foyle Harps Colts
St Oliver Pkt Colts
Clooney SS
Group G
Clliftonville FC
Phoenix Athletic
Illistrin FC
Newtowne Youth
Strabane Athletic Colts
Swilly Rovers
Group H
Limavady Utd
East Donegal Junior
Don Boscos FC
Dungiven Celtic
Buncrana Hearts
Strabane Ath Juniors
Group I
Oxford Utd
Tummery Ath
Carryduff Colts
Kildrum Tigers
Kilmacrennan Swifts
Ballyraine FC
Group J
Foyle Harps
Killea FC
Coleraine FC
Sth Donegal Sboys
Phoenix Ath Colts
Greencastle FC
Group K
St Oliver Pkt
Bright Stars
Clonmany Shamrocks
Ballinamallard Colts
Coleraine Colts
Maiden City Academy Colts
Group L
Bertie Peacock YL
Kilmacrennan Colts
East Donegal Colts
Kick Start FC
Eglinton Eagles
Strabane Ath

O'Neills Foyle Cup Under 11


Group A
Cliftonville FC
Maiden City Academy
Clooney SS
FC Dallas
Oxford Utd Colts
East Donegal Colts
Group B
Dungannon Utd
Trojans FC
Glen Rovers
St Oliver Pkt
Foyle Harps Colts
Ardstraw Youth
Group C
Warrenpoint Town
AN Other
Mountjoy Utd
Strabane Athletic
Lagan Harps
Maiden City Academy Colts
Group D
Ballymena Utd
Tristar FC
Letterkenny Rovers
St Oliver Pkt Colts
Newell FC
Glen Rovers Colts
Group E
Larne Youth
Oxford Sunnyside
Cookstown Youth
Milford Utd
Ballymoor FC
Top of Hill Celtic
Group F
Ballinamallard Utd
Crusaders Hatchets
Illistrin FC
Rosario FC
Phoenix Ath
Ballymoney Utd
Group G
Westport Utd
Lurgan Celtic
IFA Girls Dev Sq
St Oliver Pkt Jun
Tristar Colts
Ballinamallard Colts
Group H
Crusaders FC
Don Boscos
Rosario Youth
MFelt Sky Blue Colts
Ballymoney Youth
Glentoran Colts
Group I
Glenavon Fc
Tummery Ath
B Peacock YL
Don Bosco Colts
NFC Kesh
Dergview FC
Group J
Coleraine FC
Lisnaskea Rovers
Portrush FC
East Belfast FC
Bonagee Utd
Sion Swifts
Group K
Glentoran FC
Sth Donegal Sboys
Carniny Youth
East Donegal Sboys
Oxford Utd
Kilmacrennan Celtic
Group L
Limavady Utd
Aileach FC
Mfelt Sky Blues
Antrim Rovers Colts
Inishowen YL
Foyle Harps

O'Neills Foyle Cup Under 12


Group A
Sheffield Utd
Willow Park
Landesdowne Boys
St Oliver Pkt
Group B
Institute FC
Inishowen YL
Clooney SS
Lagan Harps
Group C
Maiden City Academy
Letterkenny & District
Sion Swifts
South Donegal Sboys
Group D
Ballymena Utd
Oxford Utd
Eglinton Eagles
Northend Utd
Group E
Ballinamallard Utd
Tristar FC
Moyola Park
Don Boscos
Group F
Dungannon Utd
Trojans FC
Limavady Utd Colts
Draperstown Celtic
Group G
Foyle Harps
East Donegal Sboys
Newtowne Youth
Ballymoney Youth
Group H
Top of Hill Celtic
Portrush FC
Strabane Ath
Glen Rovers
Group I
Donegal Sboys
B Peacock YL
Ballymoor FC
Mountjoy Utd
Group J
Limavady Utd
Phoenix Ath
St Oliver Pkt Colts
Carndonagh FC

O'Neills Foyle Cup Under 13


Group A
Sheffield Utd
Top Of Hill Celtic
Draperstown Celtic
Castlebar Celtic
Group B
Derry City FC
Donegal Town
St Oliver Pkt
Ballymoney Ath
Group C
Dundee Utd
Oxford Utd
Albert Foundry
J M Academy
Group D
Finn Harps FC
Maiden City Academy
Lisnaskea Rovers
Don Boscos FC
Group E
Dungannon Utd
Tristar FC
Crumlin Utd
Raphoe Town
Group F
Limavady Utd
Phoenix Athletic
Camlough Rovers
Newhill FC
Group G
Inishowen YL
Institute FC
East Donegal Sboys
Mountjoy Utd
Group H
Foyle Harps FC
Letterkenny Rovers
Ballymoney Youth
IFA Girls Dev Squad
Group I
Dergview Utd
Bright Stars
South Donegal Sboys
Strabane Athletic
Group J
Tummery Athletic
Eglinton Eagles
Sion Swifts
Newtowne Youth

O'Neills Foyle Cup Under 14


Group A
Altrincham FC
Tristar Colts
Institute FC
Newhill FC
Group B
Hibernian FC
Donegal Sboys
Limavady Utd
Ardstraw Youth
Group C
Global Premier Soccer
St Oliver Pkt
Foyle Harps
Maiden City Academy
Group D
Wolves
Trojans FC
Lifford Celtic
Bertie Peacock YL
Group E
Barnsley FC
East Doneagl Sboys
Oxford Utd
Letterkenny Rovers
Group F
FD Suomi (Finland)
St Patricks Cderg
Eglinton Eagles
Dragon Les Vaucoleurs (France)
Group G
Sheffield Utd
Lisburn YL
Tristar
Enniskillen R

O'Neills Foyle Cup Under 15


Group A
Hearts
Kells Blackwater
Tristar
East Donegal Sboys
Group B
Oliver Plunkett FC
Newry Utd
Maiden City
Limavady Utd
Group C
Derry City
Newhill
Willowbank
Bushmills Youth
Group D
Finn Harps
Newell
Bertie Peacocks
Institute
Group E
Inter Revolution USA
St Catherines
Northend Utd
Churchill Utd
Group F
Crusaders
Drumbar Utd
Phoenix
Ballymoor

O'Neills Foyle Cup Under 16


Group A
Partick Thistle
Mid Ulster YL
Tristar FC
Newbuildings FC
Group B
Finn Harps
Limavady Utd
Maiden City Academy
Strabane Athletic
Group C
Global Premier Soccer
Beann Mhadaghainn
Drumkeen
Culmore
Group D
First Choice Soccer
Oxford Utd
Willowbank
Trojans FC
Group E
Portadown FC
Inishowen
Northend Utd
Ballymoor

O'Neills Foyle Cup Under 17


Group A
Dundee Utd
Institute FC
Global Premier Soccer
Inishowen YL
Group B
Altrincham FC
Letterkenny Rovers
Maiden City Academy
Trojans FC
Group C
Derry City FC
Kildrum FC
Ballymoney Utd
Dergview FC

O'Neills Foyle Cup Under 19

First Choice Soccer
Institute FC
Fanad Utd
Limavady Utd
Carndonagh FC
Derry City FC
Enniskillen Ath
Oxford Utd
North Coast Utd
Sion Swifts

O'Neills Foyle Cup Girls Under 9


Linfield Ladies A
Derry City Ladies
Donegal Women L
Linfield Ladies B
A N Other
AN Other

O'Neills Foyle Cup Girls Under 11


Group A
Ballinamallard Y
Foyle Belles
Linfield Ladies Colts
Donegal Women L A
Larne Youth
Ballyraine FC
Group B
Crusaders Strikers
Linfield Ladies
Derry City FC
Donegal Women L B
Sion Swifts
AN Other

O'Neills Foyle Cup Girls Under 13


Group A
Ballymoney Youth
Killen Rangers
Sion Swifts
Derry City FC
Donegal Women L B
Inishowen YL B
Group B
Linfield Ladies
Foyle Belles
Larne Youth
Donegal Women L A
Inishowen YL A
AN Other

O'Neills Foyle Cup Girls Under 16


Ballinamallard Youth
Killen Rangers
Larne Youth
Mulroy Soccer
Sion Swifts
Donegal WL

O'Neills Foyle Cup Ladies


Foyle Belles
Derry City FC
Sion Swifts
Greencastle Ladies
Illies Celtic
AN Other

O'Neills Sports with Disability Competition


O'Neills Sports with Disability Competition
Oxford Bulls
Sonic Sion Swifts
Glentoran Sports Disability A
Glentoran Sports Disability B